Noteikumi

Tinysteps Lietošanas Noteikumi

 1. Vispārīga informācija.Pateicamies, ka apmeklējat mūsu interneta veikalu Tinysteps (turpmāk tekstā "mājaslapa"). Šī informācija ir sagatavota, lai nodrošinātu Jums patīkamu iepirkšanos Tinysteps apģērbu veikalā. Lai izmantotu šo mājaslapu un iegādātos Tinysteps produktus, lūdzu, rūpīgi izlasiet un apstipriniet lietošanas noteikumus. Mājaslapas īpašnieks ir uzņēmums SIA ONindea, reģ.Nr. 40203072041, ar juridisko adresi Bērzlapu iela 2-77, Rīga, LV-1058, Latvija. Ja Jums ir jautājumi par lietošanas noteikumiem, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot mājaslapas sadaļu Kontakti vai rakstot e-pastu: [email protected]. Ja netiek norādīts citādi, visi mājaslapā publicētie dati ir SIA ONindea īpašums. Visas tiesības ir aizsargātas.

 2. Lietošana Šie lietošanas noteikumi attiecas uz visiem darījumiem, kurus Jūs veicat, sadarbojoties ar Tinysteps (turpmāk tekstā "Tinysteps", "mēs" vai "mūs").
 3. Datu aizsardzība Mums ir ļoti svarīgi nodrošināt Jūsu personīgo informācijas privātumu un drošību. Mēs ievācam datus no mūsu klientiem, lai informētu viņus par mūsu pakalpojumiem un produktiem, uzlabotu iepirkšanos mūsu veikalā, piedāvātu labāko klientu apkalpošanu un izpildītu viņu pasūtījumus. Mēs uzņemamies atbildību par visiem Jūsu, mums atklātajiem personīgajiem datiem, piem., vārdu, uzvārdu, tālruņa numuru, e-pastu un citiem, un nekādā gadījumā tos nepārsūtam trešajām personām. Visi Jūsu sniegtie dati tiek uzglabāti mūsu drošajos serveros, un mēs ievērojam stingrus datu aizsardzības standartus. Visi maksājumi tiek šifrēti, izmantojot SSL tehnoloģiju, lai nodrošinātu drošus tiešsaistes darījumus. Jums jānodrošina Jūsu izvēlētās paroles konfidencialitāte, it īpaši, izvēloties paroli, kas ļauj piekļūt mūsu mājaslapas aizsargātām sadaļām.

 4. Cenu politika Mūsu interneta veikala cenas ir norādītas eiro (EUR) valūta, un tās attiecas uz visām valstīm. Preču cenās ir iekļauts pievienotās vērtības nodoklis (PVN), kas var atšķirties atkarībā no preces piegādes valsts. Lūdzam ņemt vērā, ka visas cenas un produktu informācija mūsu interneta veikalā ir pakļauta izmaiņām.

 5. Vecuma ierobežojumi Lai veiktu iepirkšanos Tinysteps interneta veikalā, Jums jābūt vismaz 18 gadus vecam.

 6. Krāsas Mēs cenšamies pēc iespējas precīzāk attēlot produktu krāsas mūsu mājaslapā. Tomēr ņemiet vērā, ka attēlotās krāsas var atšķirties atkarībā no Jūsu datora monitora uzstādījumiem, un mēs nevaram garantēt to precizitāti.

 7. Pasūtīšana un apmaksa Pēc preču izvēles un pogas "Pasūtīt" nospiešanas Jūs saņemsiet pasūtījuma apstiprinājumu e-pastā. Maksājumus interneta veikalā var veikt ar Visa, MasterCard bankas kartēm, vai izmantojot SWEDBANK / SEB / CITADELE / REVOULT interneta banku. Ja Jums nepieciešams mainīt Jūsu pasūtījumu vai radusies kāda neskaidrība, lūdzu sazinieties ar mums, rakstot e-pastu uz [email protected] vai zvanot uz tālruni +371 26606444. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs nepārsūtam Jūsu maksājuma informāciju trešajām personām, izņemot gadījumus, kad tas ir nepieciešams, lai veiktu Jūsu pasūtījuma apstrādi.

 8. Noteikumu izmaiņas Mēs, Tinysteps, paturam tiesības periodiski mainīt šos noteikumus, iekļaujot jaunus un iepriekš neparadzētus lietošanas noteikumus. Visas izmaiņas tiks publicētas mūsu mājaslapā. Turpinot izmantot mūsu mājaslapu, Jūs piekrītat visām veiktajām izmaiņām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šie noteikumi attiecas tikai uz Jūsu informāciju, ko mēs saņemam mūsu mājaslapā. Ja Jums ir jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu vai tālruni. Šie drošības noteikumi pēdējo reizi atjaunoti 11.09.2023.

 9. Abonēšana un Pieteikšanās Ja Jūs izvēlaties saņemt Tinysteps jaunumus, mēs piedāvāsim Jums plašu informāciju par tirdzniecību, jaunajām kolekcijām un citiem Tinysteps jaunumiem. Jūsu norādītā e-pasta adrese tiks izmantota tikai Tinysteps uzņēmumā, lai nosūtītu Jums jaunāko informāciju. Ja Jūs vēlaties atteikties saņemt Tinysteps jaunumus, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu [email protected].

 10. Piegādes Mēs piedavājam piegādi ar Omniva pakomāta starpniecību . Pasūtījumi tiek apstrādāti (nokomplektēti un nodoti uz piegādi) 1-2 dienu laikā pēc pasūtījuma un apmaksas saņemšanas. Pasūtījuma piegādes laiks Latvijā ir 2-5 dienas pēc pasūtījuma izsūtīšanas, ārpus Latvijas 7-14 dienas (lūdzam ņemt vērā, ka sestdienās, svētdienās un Latvijas Republikas Valsts svētku dienās pasūtījumi netiek piegādāti). Pasūtījums tiks piegādāts uz Omnivas pakomātu, kuru Jūs norādījāt noformējot pasūtījumu. Ja piegāde kavējas, kādas nepārvaramas varas vai trešo pušu izraisītu apstākļu dēļ, Jūs tiksiet informēts par piegādes kavēšanos, saņemot informatīvu e-pastu. 
 11. Piegādes cenas: Piegāde Latvijā uz pakomātu 2,29 €
 12. Preču Atgriešana Mēs, Tinysteps komanda, cenšamies nodrošināt izcilu klientu pieredzi iepērkoties mūsu veikalā. Gadījumā, ja tomēr, ar saņemot preci nebūsiet apmierināts, Jums ir iespēja atgriezt tās 14 dienu laikā pēc saņemšanas bez papildus izmaksām.Tinysteps pieņem preces atpakaļ, ja tās tiek atgrieztas tīras, nesabojātas un ar visām to sākotnējām detaļām. Lūdzu, ja Jūs vēlaties veikt preces atgriešanu, aizpildiet mūsu pievienoto atgriešanas formu un nosūtiet to kopā ar preci uz šo adresi: SIA ONindea, Pumpuriņu iela 3, Katlakalns LV-2111, Latvija. Lūdzu, norādiet, vai Jūs vēlaties apmainīt preci pret citu vai saņemt atpakaļ samaksāto naudu.Sūtīšanas izmaksas, kas saistītas ar preces atgriešanu, sedz pircējs. Ja Jūs izvēlaties saņemt atpakaļ naudu par pirkumu, mēs veiksim naudas atmaksu uz to kontu, no kura tika veikta pasūtījuma apmaksa. Naudas atmaksu veicam 14 dienu laikā no preču saņemšanas dienas.